За домашнє насильство калушанина оштрафували на 340 гривень

 • Калуський міськрайонний суд вперше направив чоловіка, який вчинив домашнє насильство, для проходження програми кривдників.

  Про це йдеться на сторінці Калуського міськрайонного суду.

  Суд притягнув до адміністративної відповідальності мешканця міста Калуша, за те, що бувши в стані алкогольного сп’яніння, за місцем проживання колишньої дружини вчинив домашнє насильство, а саме: обзивав її нецензурними словами та образливо чіплявся.

  Чоловік у судовому засіданні вину визнав і підтвердив обставини, які зазначені у протоколах. Розкаявся за скоєне.

  Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що у діях калушанина наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 173-2 КУпАП, оскільки, він повторно протягом року вчинив домашнє насильство.

  Згідно з чинним законодавством, у разі вчинення домашнього насильства, суд під час вирішення питання про накладення стягнення за адміністративне правопорушення має право одночасно вирішити питання про направлення особи, яка вчинила домашнє насильство, на проходження програми для таких осіб, передбаченої Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» чи Законом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

 • За скоєне суд призначив чоловікові штраф в розмірі 340 грн та направив його для проходження програми для кривдників, строком на 3 місяці.

  До теми: на Прикарпатті затримали вантажівку з незаконно зрубаною деревиною

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!