За рік на Прикарпатті збудували 213 кілометрів доріг

 • За минулий рік в Івано-Франківській області спорудили та реконструювали понад чотири десятки об’єктів соціальної інфраструктури.

  Як зазначила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОДА, відремонтували також та збудували 213 кілометрів доріг державного значення і 65 кілометрів місцевих автошляхів.

  В області за кошти державного та місцевого бюджетів, а це – понад 145 мільйонів гривень з державного та 33 мільйони місцевого фінансового ресурсу, – вдалося спорудити для учнів три загальноосвітні школи, два садочки для дошкільнят, два об’єкти культури (Народний дім у с. Пшеничники та Музей писанкового розпису у м. Коломиї).

  Сім сучасних укомплектованих медичним обладнанням амбулаторій загальної практики сімейної медицини, п’ять приймальних відділень, 17 активних парків для занять фізичною культурою та спортом, два спортзали, один басейн, спорткомплекс і спортивну школу.

  Окрім того, до Дня Прапора України на території Меморіального комплексу імені Степана Бандери встановили найвищий прапор в області.

  Читайте також: за рік на ремонт доріг Прикарпаття витратили чотири мільярди гривень

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!