За рік середня зарплата на Івано-Франківщині зросла на 18,4%

 • Як інформують в обласному управлінні статистики Івано-Франківщини, середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у лютому 2021 року становив 10772 грн.

  Це у 1,8 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (6000 грн).

  Найвищий рівень заробітної плати в області у лютому 2021 року спостерігався у сфері державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, добувній промисловості та розробленні кар’єрів, виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, виробництві електричного устатковання, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 30,4% – у 1,5 раза.

  Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у будівництві, металургійному виробництві; виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, сфері операцій з нерухомим майном (не перевищували 69,8% середнього показника по області).

  Заробітна плата штатних працівників у лютому 2021 року у порівнянні з січнем збільшилась на 2%, а відносно лютого 2020 року – на 18,4%.

 • Індекс реальної заробітної плати у лютому 2021 року у порівнянні з січнем становив 101%, відносно лютого 2020 року – 109,6%.

  Читайте також: Стало відомо, скільки штрафів сплатили в Україні за порушення карантину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!