Заборгованість за газ можна реструктуризувати

 • «Івано-Франківськгаз Збут» продовжує фіксувати зростання заборгованості своїх клієнтів за спожитий природний газ.

  Так, станом на 1 березня 2021 року загальний борг побутових споживачів перед компанією становить 899,89 млн гривень, повідомляє «Калуш ФМ».

  На період карантину постачальникам заборонено нараховувати боржнику штраф та пеню, а також припиняти надання житлово-комунальних послуг у разі їх несплати або оплати в неповному обсязі. Водночас перед споживачем залишається обов’язок розраховуватися за спожиту послугу, в іншому випадку кошти можуть бути стягнені в судовому порядку.

  “Під час карантину єдиний дієвий спосіб впливу на злісних неплатників – це суд. З початку опалювального сезону ми регулярно комунікуємо з клієнтами, нагадуючи про необхідність сплатити борг за блакитне паливо”, – розповів директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

  Щоб не витрачати час на судові розгляди, краще не допускати виникнення заборгованості. Втім, якщо це сталося і ви розумієте, що одразу погасити борг немає можливості – виходом стане договір реструктуризації.

  “Заборгованість реструктуризується терміном до 12 місяців залежно від суми боргу та рівня сукупного доходу клієнта. Зазвичай заборгованість необхідно погашати рівними частинами, а розмір першого внеску складає від 30 до 50 відсотків. Як правильно оформити заяву та інші деталі можна уточнити в контакт-центрі”, – повідомила начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Леся Хараїм.

  Зважаючи на зростання захворюваності на COVID-19, клієнтам рекомендують уникати місць масового скупчення людей та оплачувати рахунки за газ дистанційно.

  Читайте також: в Івано-Франківську оголосили тендер на ремонт дороги до Вовчинецьких гір

  газовые тарифы

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!