«Загартовані війною»: волонтери з Бурштина запрошують взяти участь у благодійній лотереї

 • Ідея виношувалася тривалий час. Хлопці з передової привозили гільзи, й волонтери думали над їх застосуванням. От вирішили зробити з них оригінальні мистецькі вироби для благодійної лотереї.

  Зазвичай на передову хлопцям купують найнеобхідніше – дрони, прилади нічного бачення та інші важливі речі. На цей раз збирають на квадрокоптер DJI Matrice 30 для артдивізіону 47ОМБр «Магура», повідомляє «Галицький кореспондент».

  «Якщо з їжею та уніформою простіше, то з озброєнням складно. Тому мусимо допомагати і пришвидшувати нашу Перемогу, Лотерея цікава тим, що людина, задонативши на ЗСУ, зможе за це отримати цінний подарунок», – розповідає волонтер «УДА Прикарпаття» Іван Зобків.

  Спершу хлопці зупинилися на картах України, різної величини дзвониках та ексклюзивних молотах. Це неймовірно клопітка і ювелірна робота, але волонтери з нею справляються на відмінно. Допомагає і творча родина Романа Качковського, зокрема брат Андрій, який також має свою майстерню.

  «Над першою роботою – картою України з гільзи діаметром 200 мм, ми працювали трохи довго, відтак процес виготовлення налагодився. Сама карта дуже символічна, – розповідає засновник творчої майстерні «Галицька кузня» Роман Качковський. – Спеціально на мапі залишили дно гільзи – капсулу, яка символізує московита, а розпалений низ карти – це те, що залишає після себе безжальний ворог. Обласні центри позначені шипами, що символізують захист українців. З часом плануємо створити на цій капсулі годинник, щоб виріб був не лише естетично красивий, але й практичний».

  Створюють волонтери і «дзвоники Перемоги». Як маленькі, так і середньої величини. Всередині кожного дзвона – своєрідна невелика міна, яка падає.

  «Ідей є чимало. Працюємо над їх реалізацією», – доповнює Іван Зобків.  

  Наразі волонтери розігрують артоб’єкт карту України, виготовлену зі 105 гільзи англійської гаубиці. Кожен, хто задонатить 500 грн, матиме шанс її виграти.

 • Кількість номерків не обмежена. Більше донатівбільше шансів виграти. Розіграш відбудеться тоді, коли буде продано 150 квитків по 500 грн.

  Реквізити, на які ви можете переказати кошти:
   
  1. ПриватБанк
  Отримувач платежу
  ГО “Галич давній сучасний”
  IBAN: UA903052990000026004045500081
  РНОКПП отримувача: 42078048
  Призначення платежу: на квадрокоптер.

  2. Картка ПриватБанк
  4731219619308137 (Медвідь Н.Б.)
   
  3. Банка Монобанк
  5375411203348219 (Медвідь Н.Б.)
   
  4. PayPal: ceo.afisha@gmail.com (Nataliia Medvid)

  Більше інформації – за посиланням на фейсбук-сторінці «УДА Прикарпаття» https://www.facebook.com/nrdya.if/

  Юлія МАРЦІНІВ

  Також читайте, що в Івано-Франківську відбувається виставка унікальних картин військового

  Молот Перемоги
  Автори ідей – Роман Качковський та Іван Зобків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!