Загиблому на фронті прикарпатцю Станіславу Сенику відкрили анотаційну дошку (ФОТО)

 • Воїн з перших днів вторгнення пішов на фронт.

  Щоб вшанувати пам’ять Героя, на фасаді Івано-Франківського ліцею №6 відкрили анотаційну дошку полеглому захиснику Станіславу Сенику, адже тут він колись навчався.

  Як йдеться у дописі міського голови Руслана Марцінківа, рідні згадують Станіслава як надзвичайно спортивного й креативного хлопця. Він любив футбол, активно займався спортом, писав вірші та малював.

  Ще змалку Станіслав Сеник мріяв про кар’єру військового, і після 9 класу вступив до Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. У 2016 році вирішив поповнити ряди добровольців та пройшов найгарячіші точки Донецької і Луганської областей.

  З перших днів повномасштабної війни добровольцем вирушив захищати Україну. На жаль, загинув від поранення під час виконання завдання.

  “Наш обов’язок пам’ятати наших героїв. Аби майбутні покоління росли на їхніх прикладах. Саме тому громада докладає максимум зусиль, щоб зберегти пам’ять про полеглих за волю й незалежність України. Ці пам’ятні дошки мають нагадувати дітям, котрі навчаються та ще будуть навчатися тут про ту велику ціну української перемоги”, – написав мер.

 • Нагадаємо, Станіслав Сеник загинув у липні минулого року на Миколаївщині

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!