Загинув командир штурмового відділення спецпризначення «Карпатська Січ» Святослав Кондрат, який вважався зниклим безвісти

 • Хлопець близько місяця вважався зниклим безвісти.

  Сьогодні з офіційного сповіщення військових стало відомо про загибель Святослава Кондрата.

  Святослав загинув 20 червня в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області під час контрнаступаючих боїв у тилу ворога. З того часу тривала ідентифікація тіла загиблого.

  Як повідомляють у Болехівській міській раді, 25-річний Святослав за своє коротке молоде життя мав за плечима чималий досвід та безліч яскравих сторінок.

  Хлопець – ветеран АТО, командир відділення мінометної батареї підрозділу «Карпатська Січ», командир штурмового відділення спецпризначення «Карпатська Січ», співзасновник Івано-Франківського осередку націоналістичної організації «Карпатська Січ», один з лідерів фанатського сектору ФК «Прикарпаття», учасник та волонтер туристичного клубу «Едельвейс», справжній патріот, щирий, правдивий українець.

  Святослав Кондрат народився 21 серпня 1997 року в Болехові. Ще в шкільні роки зацікавився націоналістичним рухом. Навчаючись в Івано-Франківську, у 17 років він став одним із засновників патріотичної організації «Карпатська Січ», яка займається націоналістичним, культурно-просвітницьким та військовим вихованням молоді.

  Наприкінці 2016 року брав участь в АТО на Донеччині. Повномасштабне вторгнення застало Святослава у Польщі. Звідти він поспіхом повернувся ще з кількома друзями, щоб захищати Україну, і добровольцем вступив до лав 206 батальйону територіальної оборони ЗСУ.

 • Від початку великої війни у складі підрозділу «Карпатська Січ» боронив Київ, на чолі відділення мінометної батареї брав участь у боях за Миколаївщину, Херсонщину, Харківщину та Донеччину. Відтак був призначений командиром штурмового відділення спецпризначення «Карпатська Січ», яке воювало на передовій Південного фронту.

  “Він перебував на бойовій позиції разом зі своїми бійцями, до останнього здійснював керівництво, контролював ситуацію та намагався вберегти хлопців. І таки вберіг, до кінця виконавши свій обов’язок! Віддав своє життя, рятуючи цілий підрозділ! А мав жити! Бо ще так багато хотів зробити, не для себе, а для кожного з нас! Мріяв одружитися, народити і виховати сина у націоналістичному дусі, відвести його на футбольний матч у сектор до «Прикарпатських ультрас»”, – пишуть у дописі.

   Читайте також: СБУ про “бавовну” на Кримському мосту: всі деталі – після Перемоги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!