Заступниками голови Галицької ОТГ стали двоє франківців (ФОТО)

 • Сьогодні, 27 листопада, в Галичі відбулася перша сесія Галицької міської ради восьмого скликання.

  У ній взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Канюка та його перший заступник Олександр Візінський. Серед запрошених гостей – народні депутати України Ігор Фріс, Едуард Прощук, а також депутати обласної, районної рад, сільські голови, представники громадськості та духовенства, повідомляє Галицька РДА.

  Голова Галицької міської ТВК Тетяна Бойчук проінформувала  про результати місцевих виборів та вручила посвідчення 26 новообраним депутатам та міському голові Олегу Кантору. Після складання  присяги народних обранців благословили всечесні отці.

  Подальшим кроком у роботі сесії стало обрання лічильної комісії та розгляд кадрових питань.

  За результатами голосування секретарем Галицької міської ради стала Віра Костишин, а заступниками міського голови – Вікторія Дебенко та Володимир Олійник.

  Як відомо, Віра Костишин, як і Олег Кантор, є представницею “Батьківщини”. Вона довший час очолювала Тустанську ЗШ І-ІІІ ступенів.

  Вікторія Дебенко мешкає в Івано-Франківську. Була депутаткою Угринівської ОТГ від “Свободи”. На цих виборах вона кандидувала до Івано-Франківської обласної ради від цієї ж партії.

  Володимир Олійник мешкає також в Івано-Франківську. У минулому скликанні був депутатом Івано-Франківської міської ради від “УКРОПу”. На цих виборах він знову кандидував до міської ради від партії “За майбутнє”, але не пройшов. Також він є ініціатором проєкту “Мільйон туристів у Галичі”. 

  Нагадаємо, що що ЦВК оприлюднила список депутатів Галицької ОТГ.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!