Завдяки коштам громад і підприємцям Прикарпаття вдалося забезпечити сотнею вогневих точок протиповітряної оборони

 • В Івано-Франківській області діють 100 вогневих точок протиповітряної оборони. Щоб укомплектувати їх необхідним обладнанням, з бюджету області спрямували 25 мільйонів гривень.

  «Спочатку ми починали робити 30 вогневих точок, але вдалося зробити 54. Ми використали кошти нашого благодійного аукціону, який був присвячений 1125-річчю Галича, і купили шість пікапів. А доукомплектувати ці 54 вогневі точки нам допомогли наші територіальні громади й підприємці. Загалом у нас в області є 100 вогневих точок», – розповіла голова Івано-Франківської ОВА.

  На Івано-Франківщині створили зенітно-кулеметний батальйон, для якого громади області закупили 54 пікапи.

  Машини оснащені великогабаритними кулеметами, засобами автономного зв’язку, засобами раннього виявлення цілі та іншими спецзасобами.

  Світлана Онищук повідомила, що з обласного бюджету виділили 25 млн гривень на укомплектування батальйону. За ці кошти, зокрема, купували приціли, тепловізори, прожектори, зарядні станції тощо.

  Результат роботи зенітно-кулеметного батальйону вже є: під час останніх атак було успішно знищено ворожі повітряні цілі, – повідомила начальниця військової адміністрації. 

 • До теми: Нові правила мобілізації – роз’яснення

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!