Зброю треба тримати змащеною, – секретар РНБО про можливе вторгнення РФ

 • У засобах масової інформації на початку грудня з’явилась інформація про те, що Росія готує наступ на Україну вже на початку 2022 року.

  Сьогодні, 22 грудня, під час поїздки до Івано-Франківська секретар РНБО Олексій Данилов розповів, що вони чітко знають кількість військових, які є збоку Російської Федерації, інформує “Галицький кореспондент”.

  “Можемо вам сказати, що ми тримаємо ситуацію на контролі й розуміємо, що там відбувається. Це не може відбутися так миттєво – до цього треба готуватися і ми це відстежуємо”, – наголошує Олексій Данилов.

  За його словами, 1 січня територіальна оборона, за необхідності, дасть обов’язкову відсіч агресору.

  “Можу сказати, що зброю треба тримати змащеною. Бажано не користуватися, а в разі необхідності – всі знають, що треба робити”, – додає секретар РНБО.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль додає, що зараз президент України Володимир Зеленський працює над тим, щоб країна могла потрапити в НАТО.

  “Участь в НАТО – наша мета. Зараз президент створює відповідний міжнародний настрій і тиск, щоб Україна отримала реальні перспективи участі в НАТО. Питання до наших партнерів, на скільки реалістичне здійснення нашого бажання. Наступного року, як мінімум, має бути чіткий дедлайн того, як Україна буде рухатися в НАТО і коли”, – говорить Денис Шмигаль.

  Читайте також: на Прикарпатті недостатній рівень вакцинації проти COVID-19 – Шмигаль

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!