Зеленський прибув до Білого дому

 • Президент Володимир Зеленський прибув до Білого дому. Там його зустрів президент США Джо Байден.

  Там у президентів заплановані перемовини, які розпочались близько 21:30 за київським часом. Володимира Зеленського зустрів президент Джо Байден та перша леді США Джилл Байден, передає “24 канал”.

  Як Байдени зустріли українського президента

  Кортеж українського президента прибув до Білого дому, на вулиці Володимира Зеленського чекали Джо та Джилл Байдени. Президентське подружжя привітало українського лідера. Після обміну кількома репліками Володимир Зеленський та сім’я Байденів зробили спільне фото.

  Після цього Джо та Джилл Байдени запросили Зеленського у Білий дім та зайшли усередину. Саме там відбудуться прямі переговори президентів США та України. Це перша зустріч лідерів від початку повномасштабного вторгнення.

  “Сьогодні я – у Вашингтоні, щоб подякувати американському народові, Президенту та Конгресу за таку необхідну підтримку. А також продовжити співпрацю для наближення нашої перемоги. Проведу низку переговорів для зміцнення стійкості й обороноздатності України. Зокрема, із президентом США Джозефом Байденом обговоримо двосторонню співпрацю України і Сполучених Штатів Америки”, – сказав Зеленський.

  Під час зустрічі Володимир Зеленський передав Джо Байдену нагороду від українського капітана батареї HIMARS. Крім того, український лідер розповів американському президенту про свою вчорашню поїздку в Бахмут.

  Читайте також: За останні місяці з небезпечних регіонів України евакуювали 87 тисяч людей

  Фото з моменту, коли президент України прибув до США.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!