Зеленський розповів, що замахи на його життя з кожною новою спробою сприймаються все легше

 • Президент України повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну він пережив принаймні “п’ять-шість” змов з метою його вбивства.

  Володимир Зеленський в інтерв’ю The Sun прокоментував замахи на своє життя та порівняв їх з першим спалахом пандемії Covid19. За його словами, перший раз було страшно, але з кожним новим випадком це стає звичною справою, пише УНН.

  “Перший замах дуже цікавий, а потім вже як Covid. Вперше люди не знають, що з цим робити, і це виглядає дуже страшно. А потім, після цього, це просто розвіддані, які поділилися з вами деталями, що ще одна група прибула в Україну, щоб спробувати зробити це”, – сказав Володимир Зеленський.

  Також в інтерв’ю він не заперечував, втому українського народу від постійних обстрілів, проте додав:

  “Якщо ви їх запитаєте, чи готові ви віддати Росії наші землі? Чи готові ви говорити з росіянами про те, як усе це покінчити? Чи готові ви особисто до компромісу з Путіним і чи втомилися від цього? Вони скажуть вам, що ми не втомилися. Ми готові стояти далі”.

  В перший день вторгнення Росії у лютому 2022 року російські спецзагони десантувалися в Києві, щоб ліквідувати Президента Зеленського. Тоді його охорона загородила офіс імпровізованими барикадами та шматками фанери. Його найближчим помічникам видали рушниці та бронежилети. Але коли британські та американські чиновники запропонували вивезти президента зі столиці, він відповів легендарною фразою: “Мені потрібні боєприпаси, а не таксі”.

 • В червні Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що з початку повномасштабного вторгнення Росії Президента України Володимира Зеленського п’ять разів намагалися вбити. Всі вони були скоєні в кінці лютого та на початку березня.

  На початку березня 2022-го The Times вже повідомляла про три спроби замаху на Зеленського, які були зроблені за тиждень. 

  Також читайте: Тривалі тривоги через МіГи: Зеленський доручив знайти рішення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!