Зеленський вірить у перемогу України до виборів у США 2024 року

 • Президент Володимир Зеленський прокоментував можливу втрату військової підтримки України Сполученими Штатами після президентських виборів 2024 року в Америці, заявивши, що до того часу Україна може виграти війну.

  Як пише “Європейська правда“, про це він розповів у інтерв’ю суспільним мовникам, які є членами Eurovision News, зокрема BBC.

  Зеленський відкинув побоювання щодо втрати підтримки США, якщо президент Джо Байден, який пообіцяв підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно, не буде переобраний у 2024 році.

  За словами Зеленського, Україна, як і раніше, має двопартійну підтримку в Конгресі США. До того ж президент вважає, що Україна здатна виграти війну до президентських виборів у США, які відбудуться 5 листопада наступного року.

  “Хто знає, де ми будемо (коли відбудуться вибори. – Ред.). Я вірю, що до того часу ми переможемо”, – сказав глава держави.

  Президент висловив упевненість, що українські військові зможуть просунутися вперед під час очікуваного контрнаступу. Він попередив про ризики “замороженого конфлікту”, на який, за словами Зеленського, розраховує Росія.

  Читайте також: Більше перемог України на полі бою призведуть до збільшення допомоги, – Зеленський

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!