Зеленський висміяв українських політиків і показав здивованого Ляшка

 • Таку думку він висловив під час виступу на українському форумі інтернет-діячів “iForum 2019”, передає “УП“.

  “Говорячи про інновації, говорячи про політику…в принципі чиновники, політики і інновації це абсолютно два різних світи. Є відчуття, що ми живемо на різних планетах – люди з інноваціями і політики”, – сказав Зеленський.

  “Як правило чиновники використовують чотири слова – інновація, діджиталізація, гіперлуп і Ілон Маск. І після цих чотирьох слів вони кажуть, “ми все сказали, і треба щось змінювати”. Я просто скажу як людина, я особисто нічого не можу змінити, в плані інновації, в плані діджиталізації. Ми тільки можемо це зробити разом”, – додав президент.

  Зеленський також показав відео з випробування роботів американської інженерної компанії “Boston Dynamics”, після чого запропонував подивитися на українських чиновників.

   

  скріншот

  На екрані з’явилось зображення із нардепом Олегом Ляшком.

   

  скріншот

  Глядачі у залі засміялися.

 • Після цього він показав слайд із новиною “Депутати запропонували повернути Росію до старого літочислення” і сказав, що такі “чиновники можуть до такого довести”.

   

  скріншот

  “У нас багато проблем, багато факапів. Але відсутність електромереж може призвести до того, що уряд може крокувати в бік відновлювальної енергетики. Відсутність банківської інфраструктури – те, що у нас є – можна йти до цифрового банкінга. Відсутність транспортної логістики – треба йти до дронів. Що нам заважає? Таке відчуття, що люди які нам заважають їх треба назвати “що”, – сказав Зеленський.

  “Я впевнений, що ви творите кожен день великі речі, але наші чиновники і політики абсолютно цим не користуються. Не хочу на них наговорювати, ви і так все самі знаєте. Але. Що таке інновації взагалі в цій вузькопрофільної політичній факінг галузі“- запитував Зеленський.

  За його словами, інновації роблять всі процеси прозорими і ефективними, тим самим позбавляючи нечистих на руку чиновників засобів до існування.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!