Зі сльозами радості: на Прикарпатті етнічна українка позбулася російського громадянства

  • В Івано-Франківській області вперше особа без громадянства отримала документ на право легального проживання в Україні.

    Пані Галина, яка сьогодні мешкає у Коломийському районі, торік була першою, хто звернувся до міграційної служби Івано-Франківської області з заявою про визнання її особою без громадянства, пише «Галицький кореспондент» із посиланням на міграційну службу області.

    У Городенківському відділі міграційної служби жінці роз’яснили, які документи необхідно надати для процедури визнання особою без громадянства. А коли справа перейшла у практичну площину, то розчулена жінка не змогла стримати емоцій і сліз радості. Спочатку пані Галина Гаріджук отримала довідку про звернення за визнанням її особою без громадянства. Це означало, що етнічна українка, яка тривалий час проживала на території РФ і була громадянкою цієї країни, надалі проживатиме в Україні на законних підставах. Водночас вона нарешті отримає можливість звернутися до міграційної служби з клопотанням про набуття громадянства України.

    На Різдвяні свята пані Галина мала найкращий і очікуваний подарунок – посвідку на тимчасове проживання в Україні. З цим ідентифікаційним документом відкриваються нові можливості – офіційне працевлаштовування, отримання медичної допомоги, соціальних виплат та цілого спектру інших соціальних та економічних привілеїв.

    До теми: міграційники “проводжали” туркмена до аеропорту, бо той не хотів виїжджати з України

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!