Золоті гори не обіцяємо: до Франківська приїхала міністр у справах ветеранів

 • Сьогодні, 29 березня, до Івано-Франківська приїхала міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз. Вона зустрілась із представниками влади, ветеранами та волонтерами.

  Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук зазначив, що важливо, що міністр приїхала до нас і має можливість познайомитися зі всім.

  “Створення міністерства – це вагомий результат, який був зроблений останнім часом. Це дозволить координувати роботу та вирішувати проблеми”, – зазначив Гончарук.

  Зі свого боку Ірина Фріз пояснила, що мета її візиту – підписати меморандум про співпрацю з Івано-Франківщиною. Але також вона хоче поспілкуватися із ветеранами, почути їхні проблеми та розвивати разом Міністерство у справах ветеранів.

  “Це міністерство не буде обіцяти вам золоті гори, а буде спілкуватися з вами і шукати вирішення проблем”, – зазначила Фріз.

  Заступник голови міської асоціації ветеранів АТО Василь Андріїв додав, що вони зараз хочуть говорити не про “зраду”, а про те, що їм вдалося зробити. Наприклад, про створення єдиної ветеранської організації.

  “Наша область була першою у створенні проектів. Наприклад, про визнання воїнів-добровольців. Щоквартально ми відправляємо допомогу на Схід України. А ще створили проект “Житло воїнам АТО” – розповів Андріїв.

  Крім того, Василь Андріїв попросив допомоги у держави щодо ветеранів АТО. Мовляв, їм треба підтримка щодо повернення в реальне життя.

  Читайте також: У Франківську 19-річного бійця АТО Артура Бурлаку хоронять на Алеї Слави

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!