Абоненти СТЕК можуть залишитись без тепла через борг підприємства перед “Нафтогазом”

Сьогодні, 7 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання колегії обласної державної адміністрації.

Обговоривши питання виплати зарплат та стану готовності шкіл до навчального року, посадовці перейшли до третього питання порядку денного – стану готовності до опалювального сезону.

Ігор Гунін, начальник управління житлово-комунального господарства ОДА, поінформував, що плани з підготовки активно виконуються, а рівень підготовки складає 85-92%, що відповідає затвердженим графікам.

“85, 92 відсотки… Розкажіть про невирішені проблеми, адже очевидно, що на 15 вересня повинна бути 100%-на готовність. Що не так, що потрібно поправити за цей тиждень?”, – запитав голова ОДА Олег Гончарук.

Начальник управління ЖКГ повідомив, що проблеми є – зокрема, зі “СТЕК”, адже підприємство ще не має лімітів газу на жовтень, бо має борг перед НАК “Нафтогаз” у 9 мільйонів гривень. За його словами, це загрожує тим, що опалювальний сезон не розпочнуть вчасно.

Читайте також: Франківців почнуть переключати від СТЕКу до ТКЕ

“На даний момент “Нафтогаз” хоче 90% передоплати, в них категорична позиція. Треба показати і пояснити їм – динаміка у “СТЕКу” є, борги не зростають, треба домовитись. Керівництво компанії змінило своє ставлення до проблеми, йде модернізація. Але перемовини просуваються дуже важко, “Нафтогаз” має залізні аргументи і діє в масштабах держави”, – описав ситуацію Олег Гончарук.

Також посадовці повідомили, що рівень оснащеності багатоквартирних будинків лічильниками є незадовільним.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!