Франківський фотограф виставив свої роботи на польському фестивалі

На початку жовтня у польському місті Бєч франківський фотограф, журналіст та перекладач Володимир Гарматюк виставив 16 своїх робіт під назвою «Одна мала історія».

Виставка відбулася у рамках 27 Міжнародної Галіційської Літературної Осені в кінотеатрі “Фарис”. Разом із роботами Гарматюка була представлена графіка польського художника Артура Грабовскі.

«Одна мала історія» Володимира Гарматюка – це завершена історія про стосунки, яку він розповів за допомогою двох, завжди усміхнених, повітряних кульок.

«Я знайшов їх під час прогулянки над озером, вони мене надихнули на історію «двох» – не важливо чи пари, чи друзів, чи людей, – розповідає фотограф. – У них все, як між людьми: вони радіють, сваряться, товчуться, ходять в кіно, їздять на море, зустрічаються. Наші стосунки нагадують кульки. Якщо занадто натиснути – тріскають. Важливо спромогтися не покинути того, хто тріснув, а тягнути за собою в небо».

До цього Гарматюк не виставляв ці роботи ніде. Готував фотографії спеціально для фестивалю. Гарматюк знімав історію понад півроку. За цей час вкладав їх у різні ситуації, моделював з ними випадки, що символічно нагадують людські стосунки.

Як писав раніше “Галицький кореспондент”, відомий франківський журналіст Володимир Гарматюк, окрім професійної діяльності, пише вірші, перекладає з польської, фотографує невипадкові випадковості, а ще готує книжку про вкрадену акацію долі свого дідуся. 

Також Гарматюк презентував виставку своїх вертепних зірок.

Свої роботи Володимир Гарматюк виставляє і в Івано-Франківську.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!