Франківцям пропонують обрати найкращий мікрорайон міста

З нагоди Дня міста для франківців організовують ряд святкових заходів. Окрім загальноміських концертних та спортивних програм, жителям запропонують визначити найкращий, на їх думку, мікрорайон.

Упродовж трьох днів: 4, 5 та 6 травня, охочі зможуть віддати свій голос та довести, що їхній район – найкращий. Для цього на Вічевому майдані розташують скриньки для голосування, повідомляє прес-служба виконкому.

Як зазначили в департаменті культури, про проведення такого конкурсу сповістять як афішами, так і анонсуванням через ЗМІ.

“Скриньки для голосування розмістимо на Вічевому майдані. Кожен житель чи гість на стікері зможе написати, який район, на його думку, є найкращим. Визначених критеріїв для відбору немає”, – повідомив заступник директора департаменту культури Захар Панько.

За підрахунками голосів переможця оголосять 7 травня на святковому концерті, що пройде на площі Ринок. Мікрорайон, за який віддадуть найбільшу кількість голосів, отримає подарунок від міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Читайте також: На День міста франківців розважатимуть концертами “Друга ріка”, ТНМК та швейцарський гурт Kadebostany

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!