Керівники ОДА взяли участь у селекторній нараді з питань обговорення підготовки місцевих бюджетів

Сьогодні під головуванням першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди відбулася селекторна нарада з питань підготовки місцевих бюджетів об’єднаними територіальними громадами, зокрема за програмно-цільовим методом.

Участь у заході взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Крецул, директори департаментів облдержадміністрації та голови новостворених ОТГ.

Під час селектору йшлося про формування місцевих бюджетів за програмно-цільовим методом на наступний рік. Особлива увага була приділена бюджетам новоутворених об’єднаних територіальних громад, в яких 11 та 18 грудня відбулися вибори. Зазначалося, що минулого тижня із 10378 місцевих бюджетів було затверджено лише 1300 бюджетів.

Окрім того, обговорювалися перспективні плани формування територій областей, розподіл медичної та освітянської субвенцій в ОТГ, механізм освоєння інфраструктурної субвенції.

Нагадаємо, 18 грудня у 143-х об’єднаних територіальних громадах України відбулися перші вибори. Зокрема, і в семи ОТГ на Прикарпатті: Витвицькій ОТГ Долинського району, Більшівцівській ОТГ Галицького району, Тлумацькій ОТГ, Космацькій ОТГ Косівського району та П’ядицькій, Нижньовербізькій і Матеївецькій ОТГ Коломийського району.

img_8197_-1-_-1-_-1 img_8218_-1-_-1 img_8224_-1

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!