На Прикарпатті відбулися Всеукраїнські змагання з водного туризму

З 31 березня по 1 квітня на території урочища “Шандра” Долинського району пройшли Всеукраїнські змагання з водного туризму «Карпатське ралі».

У змаганнях взяли участь 116 спортсменів з 8 областей України та команда Білорусі. Для забезпечення безпеки проведення «Карпатського ралі» було залучено, зокрема, 16 рятувальників гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, 3 одиниці техніки. Перед стартом  змагань рятувальники провели  розвідку водних трас та усунули  ряд  перешкод, що загрожували безпеці спортсменів.

Також фахівці Служби порятунку відпрацювали питання взаємодії з організаторами змагань на випадок виникнення нештатної ситуації, визначили напрямки руху, місця дислокації та тактику проведення рятувальних робіт.

Самі змагання – явище надзвичайно яскраве та видовищне. Спортсмени виступали на катамаранах – «четвірках», катамаранах – «двійках» та каяках – коротких легких човниках, якими керує одна людина. Спритно та вправно долали водники-екстремали круговерті та бистрину течії річки.

Під час проведення змагань рятувальники надали допомогу 1 особі. Випадків травмування учасників змагань не було.

Читайте також: Франківський пенсіонер зустрів день народження на Говерлі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!