На Євробаченні в Києві відбудеться революція

Конкурс на творчу концепцію сцени пісенного конкурсу Євробачення-2017 Національна телекомпанія України проводила з листопада. Після аналізу відповідного ринку послуг, найкращим продакшн-дизайнерам надіслали пропозиції взяти участь у відборі ідеї оформлення сцени конкурсу.

Зрештою НТКУ отримала конкурсні роботи від чотирьох компаній: двох українських – Zinteco і Artmax і двох іноземних – Wieder Design і Kuby Design.

Дизайнером сцени став дизайнер Флоріан Відер. Це вже четверта локація, яку він буде розробляти для міжнародного пісенного конкурсу.

У портфоліо Флоріана – сцени Євробачення в Дюссельдорфі, Баку і Відні, а також такі проекти, як талант-шоу “Х-Фактор” у Великій Британії та США і “MTV Video Music Awards”, інформує прес-служба UΛ: Перший.

За словами дизайнера, головне його завдання – створити відчуття щастя і захоплення у кожного, хто приєднається до Євробачення.

«Я вже запланував використовувати деякі революційні напрацювання, але поки тримаю їх у секреті. Дизайн сцени Євробачення-2017 буде унікальним і буде відрізнятись від попередніх шоу “, – повідомив він.

Сам дизайн сцени оприлюднять в лютому. Традиційно його презентація відбувається в рік проведення конкурсу. Роботи по будівництву сцени і трибун в залі МВЦ почнуться в кінці березня.

Нагадаємо, Євробачення-2017: рекордна кількість учасників та квитки від 20 до 100 євро.

євробачення

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!