Нам легше оплатити штраф, аніж їхати розбитою об’їзною! – водії іноземних транспортних засобів про стан об’їзної дороги у Рогатині

У Рогатині на 12 сесії районної ради сьомого скликання доповідав начальник Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Андрій Бойко.

Він розповів про ситуацію із розкриттям злочинів у Рогатинському районі, про проблему нестачі лікарів, які проводять огляд громадян на стан сп’яніння.

Депутати також поцікавилися у керівника, як поліція бореться з водіями великогабаритного транспорту, який, порушуючи заборону, проїжджає через центр Рогатина.

Андрій Бойко доповів, що за 6 місяців на водіїв  великогабаритного транспорту складено 247 протоколів. Але штрафи не вирішують проблеми. Водії часто кажуть патрульним, що їм дешевше оплатити штраф, аніж ремонт транспортного засобу.

“Нам легше оплатити штраф, аніж їхати розбитою об’їзною! – нарікають водії іноземних транспортних засобів. – Зробіть об’їзну! Ремонт машини буде дорожчим, ніж штраф!”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!