Почути місто: франківські школярі створили аудіогід для туристів

Сьогодні, 31 січня, в Івано-Франківську на площі Ринок презентували проект «Аудіогід».

Це електронний інформаційний пристрій, розміщений в антивандальній металевій коробці з підключенням до електронної мережі. За допомогою аудіогіда франківці та туристи зможуть дізнатися більше про головні архітектурні пам’ятки Івано-Франківська в неординарній формі.

Першим об’єктом, де встановлено аудіогід, стала Ратуша. Цікаву розповідь про головну будівлю міста можна буде почути українською, англійською, німецькою чи польською мовами. До реалізації проекту активно долучилися вихованці гуртка «Ардуіно» – франківські школярі.

“Нам дуже приємно, що ця ініціатива пішла саме від франківських дітей. Саме школярі зробили основну частину роботи. Такі аудіогіди розмістять на багатьох цікавих будівлях міста – і я впевнена, що інформація буде цікава як туристам, так і франківцям”, – розповіла Оксана Савчук, секретар міської ради.

Станіслав Кубай, учень гімназії №2, описав, як створювався аудіогід.

“Ми думали, як зробити щось хороше для нашого рідного міста. І вирішили створити проект аудіогіду, в якому використали наші знання з програмування. Завдання було нелегким, але все вдалося”, – каже Станіслав Кубай.

Аудіогід являє собою невеликий комп’ютер та металеву таблицю. На ній можна нажати кнопку і отримати коротку інформацію про споруду чи місто в цілому. Доступні чотири мови – українська, англійська, німецька та польська.

Читайте також: Марцінків хоче, щоб діти із сіл поступали в школи та садки по-іншому

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!