Smart – новий формат житла в Івано-Франківську

Будівельний ринок обласного центру Прикарпаття поступово змінюється, тож аналітичний центр «Благо» дослідив, як фінансові, економічні та психологічні фактори вплинули на  потреби покупців. Результати дослідження свідчать, що зараз найбільший попит саме на малогабаритні квартири. Великі метражі уже не настільки привабливі для клієнтів через значну собівартість.

Під впливом таких змін на ринку нерухомості Івано-Франківської області з’явилась нова концепція дому: «маленька розумна квартира», або smart house. Такий формат відкрив для багатьох прикарпатців можливість купити квартиру в новобудові, адже ціна на неї значно менша, ніж на стандарт-житло.

У місті будується декілька об’єктів такого формату, але найбільш масштабним проектом є район “Manhattan”.

 Зараз в Івано-Франківську можна знайти бюджетні варіанти площею від 30 кв.м. Потенціал таких квартир досить великий, бо дозволяє франківцям суттєво заощадити як на енергозабезпеченні, так і на облаштуванні нового помешкання.

Планування розробляється так, щоб раціонально використати кожен квадратний метр, а у власника житла не виникало відчуття нестачі простору через невеликі габарити. Такого результату вдається досягнути шляхом зонування приміщення.

фото: http://fex.net/#!974079393060

18902632_458906327791796_507403842_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!