Співпраця гілок влади: у Франківську засідає Рада регіонального розвитку

Сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську відбувається засідання Ради регіонального розвитку області.

На ньому присутні очільники ОДА та обласної ради, міські голови, керівники РДА та районних рад, голови ОТГ.

“Ми зібралися зробити висновки, проаналізувати ситуацію в області та визначити напрямки роботи в майбутньому”, – сказав у вступному слові голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

Також під час свого виступу він зазначив, що Прикарпаття являється взірцем конструктивної взаємодії як представницької, так і виконавчої гілок влади.

“Завдяки децентралізації громади покажуть свою силу. В нашій області заплановано утворення 59 громад, на разі їх є 30”, – додає голова ОДА.

За його словами, в громадах реалізували 269 інфраструктурних проектів. Також влада приділяла увагу гуманітарній сфері. Зокрема, закуплено 57 шкільних автобусів, споруджено 140 спортивних майданчиків, завершується будівництво легкоатлетичного комплексу в Університеті нафти і газу.

“Дуже добре, що гілки влади в області можуть співпрацювати. В тій системі яка зараз існує потрібний максимальний компроміс. При бажанні виконавча і представницька влада можуть заблокувати роботу один одного. Тому компроміс є тим, що може згладити недосконалість законодавства”, – каже голова обласної ради Олександр Сич.

Як він наголосив, тепер необхідно на рівні законодавства забезпечити фінансову самодостатність громад.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!