Співпраця гілок влади: у Франківську засідає Рада регіонального розвитку

 • Сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську відбувається засідання Ради регіонального розвитку області.

  На ньому присутні очільники ОДА та обласної ради, міські голови, керівники РДА та районних рад, голови ОТГ.

  “Ми зібралися зробити висновки, проаналізувати ситуацію в області та визначити напрямки роботи в майбутньому”, – сказав у вступному слові голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

  Також під час свого виступу він зазначив, що Прикарпаття являється взірцем конструктивної взаємодії як представницької, так і виконавчої гілок влади.

  “Завдяки децентралізації громади покажуть свою силу. В нашій області заплановано утворення 59 громад, на разі їх є 30”, – додає голова ОДА.

  За його словами, в громадах реалізували 269 інфраструктурних проектів. Також влада приділяла увагу гуманітарній сфері. Зокрема, закуплено 57 шкільних автобусів, споруджено 140 спортивних майданчиків, завершується будівництво легкоатлетичного комплексу в Університеті нафти і газу.

 • “Дуже добре, що гілки влади в області можуть співпрацювати. В тій системі яка зараз існує потрібний максимальний компроміс. При бажанні виконавча і представницька влада можуть заблокувати роботу один одного. Тому компроміс є тим, що може згладити недосконалість законодавства”, – каже голова обласної ради Олександр Сич.

  Як він наголосив, тепер необхідно на рівні законодавства забезпечити фінансову самодостатність громад.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!