У франківській поліклініці запровадили систему Medics

Сьогодні, 5 жовтня, в Івано-Франківській поліклініці номер 5 розповіли про впровадження системи електронної реєстрації пацієнтів Медікс.

Тепер записатися до терапевта можна буде онлайн, запис до інших лікарів буде проводитися через терапевта. Якщо у пацієнта невідкладний стан, його госпіталізують, у іншому випадку його не приймуть.

Головний лікар Ольга Савчук розповіла, що для зручності пацієнтів, які не зможуть самостійно користуватися гаджетами, в поліклініці є люди-реєстратори, які допоможуть зареєструватися на прийом до лікаря, також у приміщенні поліклініки встановили термінал.

Одним з перших спробував прийти на прийом за новими правилами міський голова Руслан Марцінків, все за правилами – реєстрація та отримання талончика в терміналі.

Натомість вже у коридорі деякі пацієнти жаліються на систему електронної реєстрації.

Систему електронної реєстрації запровадили вже у 5 та 3 поліклініці, до кінця року її запровадять у цілому місті.

Проблеми у чергах в коридорах поліклініки виникають і досі, а все – через недостатню обізнаність пацієнтів. Олександр Русін, розробник програми електронної реєстрації розповідає, що справа у культурі і необхідності розуміти, що час прийому у терапевта чітко визначений – 12 хвилин.

“Коли ви реєструєтеся, то вам видають талончик на чітку годину, наприклад на 12 годину і прийти варто саме тоді. Кожна людина записана на конкретний час і без черги лізти сенсу немає, адже без попереднього запису лікар вас не прийме”, – пояснює Олександр Русін.

Проблема, очевидно, у недостатній інформованості пацієнтів, адже багато людей у черзі просто не змогли сказати, на котру годину вони записалися на прийом.

Нагадаємо, До лікаря – без черг: у Франківську впровадять систему Medics

Анна Гончарова

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!