У Франківську меланкують журналісти: кошти підуть на лікування Оксани Кваснишин

Сьогодні, 12 січня франківські журналісти вирушили містом з благодійною Меланкою. Театралізована коляда проводиться, щоб допомогти зібрати кошти онкохворій журналістці Оксані Кваснишин.

Все, як зазвичай: дід продає козу. Але цього разу коза незвичайна, вона є ще й українською валютою – гривнею.

Участь взяли 25 людей, серед учасників не лише звичні дідо з бабою, Меланка та Василь, чорт та ангел, повія, але й сучасні персонажі – боєць АТО, «Трамп» і навіть міський голова.

«Пане Мере, попустіться, підніміться, посміхніться. Дуже не переживайте – пару нам мільйонів дайте», – звернулася «Комуналка» до «міського голови». І поки всі заметушились, до гурту кличуть поліцію. «Що за біда? – відповідає полісмен. – Чи викликали самого пана Міхальця? То він у Хмельницькому службу несе, не докличетеся уже».

Меланію вже вдруге поспіль грає головний редактор газети «Репортер» Андрій Філіппський, чорта – оператор ТРК “РАІ” – Сергій Русиняк, бабою, яка продає козу, цьогоріч є журналіст «3 студії» Володимир Гарматюк, дідом – журналіст ОТБ «Галичина» Мар’яна Мазур. Комуналку грає журналіст «Курсу» Наталя Кушніренко, лікарку – редактор «Брізу» Оксана Говера, а повію – прес-секретар управління патрульної поліції Микола Гурак.

Усі  вилучені кошти підуть на лікування онкохворої Оксани Кваснишин.

З веселою сценкою та колядою журналісти завітають сьогодні до міського голови, голови ОДА, голови облради, медуніверситету. Також відвідають забудівників, банки і юридичну компанію «Моріс груп».

Чотири роки тому у Франківську журналісти уже водили козу. Тоді вони збирали кошти хворій дитині з Косова.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!