У Франківську ще в чотирьох закладах освіти проведуть енергетичну модернізацію

У Франківську продовжується енергетична модернізація закладів освіти.

Перший етап включає в себе модернізацію у семи закладах. Так, у трьох дитячих садочках роботи практично завершені, а ще за чотирма адресами розпочнуть орієнтовно у березні цього року, повідомляє прес-служба МВК.

Одним з ключових об’єктів, де роботи зараз на завершальній стадії, – ДНЗ № 16 «Сонечко», що на вул. Короля Данила. Тут вже завершено утеплення фасаду, заміну вікон, встановлено вентиляційну систему. Зараз ще працюють над встановленням індивідуального теплового пункту. Фінішують також ще два дитячі садочки – ДНЗ №18 «Зернятко», що на вул. Івана Павла ІІ, та ДНЗ №33 «Кристалик» – вул. Вовчинецька. У цих закладах також завершують останні штрихи з комплексного утеплення: утеплення фасадів, заміна вікон та дверей.

Читайте також:  Близько ста учнів у П’ядиках матимуть нові класи

У 2018 році поповнять список щасливців ще чотири заклади. Зокрема, заплановано енергетичну модернізацію у навчально-реабілітаційному центрі, що на вул. Хоткевича, 52а. Окрім того, в дитячих садочках № 23 «Дударик» (вул. Сухомлинського), № 36 «Віночок» (вул. Целевича) та № 4 «Калинова сопілка» (вул. Вовчинецька). За цими адресами замінять вікна, двері та утеплять фасади. Вже провели всі тендерні процедури та розпочали підготовку до старту робіт.

Загалом згідно проекту вдасться утеплити 30 закладів освіти, в тому числі дитячі садочки та школи.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!