У Франківську терміново розпочнуть опалювальний сезон

Тепло в помешкання мешканців Івано-Франківська подадуть 10 або 11 жовтня. Про це стало відомо сьогодні, 10 жовтня, під час оперативної наради у міського голови.

“Опалення де вже включили? Треба включати сьогодні в квартирах. Скликаємо позачергове засідання виконавчого на 3 годину і приймаємо термінове рішення”, – висловився міський голова.

Василь Рущак, директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» розповів, що станом на 10 жовтня вже працює 13 котелень, і практично всі лікувальні заклади міста вже опалюються. Втім, є деякі проблеми з опаленням по школах – його включили ще не всюди через певні технічні проблеми.

Міський голова також доручив першому заступнику Миколі Вітенку прийняти рішення по СТЕКу, якому так і не виділили ліміти на газ – отже, споживачі цієї компанії наразі мають всі шанси залишитися без газу.

“Знову залишаються проблеми зі СТЕК, які неготові подати тепло завтра. Після прийняття рішення виконкому про початок опалювального сезону, одразу скликаємо нараду з питань надзвичайних ситуацій, аби максимально пришвидшити забезпечення теплом наших домівок цією компанією”, – додав мер.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!