У Франківську відбудеться Фестиваль Українського Кіно

Перший експериментальний фестиваль організовує медіаспільнота “Кінороби” за підтримки програми “Міські Гранти”. 

Переглянути стрічки можна буде з 15 по 20 листопада в кінотеатрі “Люм’єр”, і глядачі зможуть переглянути 5 стрічок, а також кінорозбір фільму Параджанова “Тіні забутих предків”.

“Ми постійно переглядаємо кіно, і розбираємо його не так, як споживачі, а як виробники: ми говоримо про світло, кадри, звук”, – пояснює організатор Сергій Караванець.

За його словами, всі стрічки, які покажуть франківчанам, неодноразово титуловані, висувалися на премії “Оскар” та шануються у світі, але чомусь оминули Івано-Франківськ.

“Картини геть не попсові, непрості для сприйняття. Це ті праці, які спонукають мислити, показують життя, як воно є”, – розповідає Сергій.

Медіаспільнота “Кінороби” позиціонує себе як об’єднання однодумців, котрих цікавить кіно. Вони збирають людей за інтересами і хотіли б вивести їх на спільну орбіту для подальшого розвитку українського кінематографу.

У подальших планах ще велика кількість проектів та зйомок, говорять навіть про зйомки повнометражних фільмів. Але наразі Фестиваль Українського Кіно – лише один з перших проектів, початок просування українського кіно на Прикарпатті.

img_0617-2

img_0618-2 img_0622-2

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!