В Івано-Франківську затвердили програму розвитку ОТБ “Галичина”

Сьогодні, 2 березня, в Івано-Франківську відбувається друге пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради.

Одним із питань порядку денного стало “Про програму розвитку та оновлення матеріально-технічного забезпечення ОТБ “Галичина” на 2018-2022 роки”.

Розвиток “Галичини” на цей відрізок часу передбачає розбудову власної телемережі, просування трансляції телеканалу у кабельних багатоканальних мережах міст України та загальнонаціональних мережах інтерактивного інтернет-телебачення, заміну застарілого, оновлення, переоснащення та закупівлю нового матеріально-технічного обладнання, оновлення та закупівля комп’ютерної техніки, обладнання та комплектуючих, програмного забезпечення, облаштування студії та декорацій для нових програм, придбання автомобіля, промоцію тощо.

Програма передбачає фінансування з обласного бюджету у сумі 8 мільйонів 280 тисяч гривень. На новий автомобіль чи мікроавтобус необхідно близько 700 тисяч, оновлення декорацій та студій – ще 1 мільйон 500 тисяч. 800 тисяч гривень необхідні, аби оновити застарілу комп’ютерну техніку та комплектуючі, понад півтора мільйони гривень – на співпрацю з місцевими телекомпаніями.

Директор “Галичини” Ігор Дебенко висловив думку, що майбутнє лежить у площині переходу у приватну власність, але практику суспільного та комунального мовлення не слід ігнорувати. Його підтримав голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, сказавши, що про це слід говорити після прийняття відповідного закону у ВРУ.

Депутати обласної ради, зокрема від “Свободи” та “Самопомочі”, подякували Ігореві Дебенку за роботу й за якісний контент на “Галичині” та підтримали програму.

Читайте також: На Прикарпатті за чотири мільйони відзначать сторіччя ЗУНР та Злуки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!