В Києві стартувала “Червона доріжка” Євробачення-2017

У Києві розпочалася урочиста хода червоною доріжкою делегацій 42 країн-учасниць пісенного конкурсу Євробачення-2017

Як повідомляє Depo.ua, традиційна на Євробаченні червона доріжка у Києві стартувала на площі Конституції перед Маріїнським палацом.

Цього року вона буде рекордно довгою – 265 метрів.

“Червону доріжку поділено на кілька “станцій”, кожна з яких має своє завдання і драматургію”, – розповідав раніше режисер-постановник церемонії відкриття Сергій Проскурня.

Доріжка поділена на спеціальні зони, де учасники можуть зупинитися та поспілкуватися з журналістами або зробити фото з фанами пісенного конкурсу.

Праворуч від доріжки буде організовано робочу зону для медіа, а ліворуч – зону для гостей та фанатів, які прийшли познайомитися з учасниками.

Країни виходять на доріжку за абеткою, тож вже через 30 хвилин на доріжці будуть присутні 10-12 країн. Цьогорічний брендвол червоної доріжки складає 56 метрів завдовжки.

На останньому етапі червоної доріжки, поблизу оглядового майданчика, відбудеться зустріч співаків із міжнародною фан-групою у кількості 600 чоловік. Це – гості з різних країн, що подорожують світом за Євробаченням.

Дефіле представників країн-учасниць пісенного конкурсу відбувається під ритмічну музику діджея з мотивами національних музичних творів країн делегацій.

Після церемонії “Червоної доріжки” делегації вирушать до Конгресно-виставкового центру (КВЦ) “Парковий”, де нині розмістилася одна з трьох офіційних локацій конкурсу – Євроклуб. Саме там почнеться сама церемонія відкриття Євробачення-2017 із символічного підйому прапорів країн-учасниць на повітряних кулях.

Нагадаємо, під час пісенного конкурсу Євробачення у Києві вдень працюватимуть 184 бригади екстреної медичної допомоги, а нацгвардія та поліція взяли центр Києва під посилену охорону.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!