“Євробачення-2024”: оголосили про зміни в визначенні порядку виступів у фіналі

 • Зміна в правилах дозволить продюсерам шоу сформувати більш захопливий порядок виступів у фіналі конкурсу.

  Організатори “Євробачення-2024” запровадили зміни в жеребкуванні порядку виступів у фіналі Пісенного конкурсу — тепер вибір залежатиме виключно від продюсерів шоу.

  Впродовж останніх років представники країн, які пройшли до гранд-фіналу “Євробачення”, шляхом жеребкування визначали, в якій з частин шоу виступатимуть — першій або другій, пише Суспільне Культура.

  Після чого продюсери шоу вирішували, під яким порядковим номером країни-учасниці вийдуть на сцену.

  Цього ж року в жеребкуванні запроваджено нову категорію — “Вибір продюсера”.

  Таким чином, порядок виходу на сцену артистів, які витягнуть цю опцію під час жеребкування, буде залежати виключно від продюсерів шоу, які на свій розсуд розташують виступ учасника у першій або другій частині фіналу.

  Зміни передбачають, що 6 учасників зможуть випадково витягнути першу половину, ще 6 — другу і 13 — “вибір продюсера”.

  За словами організаторів, така зміна в правилах дозволить продюсерам шоу сформувати більш захопливий порядок виступів у фіналі конкурсу. Де кожен з учасників виділятиметься з поміж інших.

  “Мова йде про те, щоб створити найкраще телевізійне шоу. І дати всім артистам шанс проявити себе. У попередні роки, коли жеребкування проводилося лише для першої та другої половини шоу, ви могли бачити, що багато балад потрапляли в одну і ту ж частину. Або багато фаворитів виступали в одній і тій же половині фіналу. «Вибір продюсера» додасть мені гнучкості та створить можливість сформувати ще більш захопливий фінал”, — зазначив продюсер “Євробачення-2024” Крістер Бйоркман.

 • Першими будуть “Велика п’ятірка”

  Представники країн “Великої п’ятірки” випробують долю першими. У прямому ефірі інтерактивного інтервʼю Reddit AMA, яке відбудеться після другої репетиції цих країн, 4 травня.

  Кожен з 10 переможців першого півфіналу візьмуть участь у жеребкуванні одразу після завершення шоу, 7 травня — подія транслюватиметься наживо на офіційному TikTok акаунті “Євробачення”.

  Ще 10 учасників, які пройдуть до гранд-фіналу конкурсу за результатами другого півфіналу так само оберуть один 3 трьох варіантів, що залишилися, 9 травня.

  Вранці 10 травня продюсери складуть порядок виступу артистів у фіналі Пісенного конкурсу. Після цього він буде оприлюднений на офіційному сайті та соціальних мережах “Євробачення”.

  До теми: Відомий список усіх учасників і пісень «Євробачення-2024»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!