Вітаємо переможця грудня у конкурсі рецептів «Галицькі смаколики»!

«Галицький кореспондент» підбив підсумки конкурсу «Галицькі смаколики: життя стає смачнішим!» за грудень, де учасники ділилися рецептами на тему «Час посту» (пісні страви).

Переможцем стала Лариса Федорів з с. Вовчинець та її рецепт «Тушкована риба з білими сушеними грибами».

«Обираючи переможця в кулінарному конкурсі «Галицькі смаколики», ми орієнтувались насамперед на страви, які є найбільш традиційними для нашого регіону. Також звертали увагу на доступність інгредієнтів, легкість у приготуванні та смакову гаму.
На наш погляд, всім цим критеріям відповідає страва «Тушкована риба з білими сушеними грибами» від Лариси Федорів», – розповідає керівник ресторану «Альпійський» «Рейкарц Парк Готелю» Зоряна Хемій. «Пані Лариса чудово поєднала рибу із сушеними грибами, що надало їй зовсім іншого, нового смаку. Рецепт є настільки розгорнутим та детальним, що приготувати страву може навіть людина, далека від кулінарії. Думаю, ця страва займе почесне місце як на моєму різдвяному столі, так і на столах читачів газети. Смачного!» – підсумовує пані Зоряна.

Переможниця Лариса Федорів каже, що в конкурсі рецептів від «Галицького кореспондента» бере участь уперше. «Оскільки конкурс стосувався пісних страв, я поділилась рецептом тушкованої риби з білими грибами. Можна сказати, що це вже сімейна страва. Готуємо її не так часто, зазвичай тільки до святкового столу. А на святвечір обов’язково готуємо рибу», – розповідає Лариса. Вона зізнається, що не сподівалася на перемогу. «Прочитавши у соцмережах про конкурс, вирішила спробувати. Перемога стала приємною несподіванкою», – зауважує авторка рецепта.

Лариса Федорів отримала сертифікат на суму 500 грн. на придбання товарів у мережі супермаркетів «Гостинний Дім».

12049164_1011618655525724_5931666028443088811_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!