Я проти насильницького об’єднання громад, – Олег Гончарук

Сьогодні, 19 квітня, в Івано-Франківську відбувається зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з журналістами.

Пояснивши, як його дружина купила Lexus за 45 тисяч, посадовець відповів і на інші запитання. Зокрема, він сказав, що не хоче побудови каскаду ГЕС на Дністрі всупереч волі громади.

Також Олег Гончарук поділився думками щодо майбутнього об’єднаних територіальних громад Івано-Франківщини.

“Я категорично проти насильницького приєднання громад. Децентралізація повинна бути добровільною, обманювати і заманювати людей не можна. Втім, закон не має зворотньої дії. Стосовно громад, які не хочуть об’єднуватись – ми чекаєм на відповідь з Києва. Рано чи пізно децентралізація буде завершеною, і тоді треба буде ставити питання про якесь адміністративне рішення. Адже якщо 90% об’єднаються, то з 10% треба буде щось робити. До речі, після завершення процесу децентралізації ОДА повинні припинити своє існування. На сьогоднішній день громади мають великі повноваження і ресурси. Думаю, за рік-два люди зрозуміють всі переваги ОТГ”, – відповів посадовець на запитання журналіста “Галицького кореспонденту”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!