Гордість чи ганьба: у Калуші інспектор з 1+1 залишив спортивно-оздоровчий комплекс без нагороди

 • Раніше “Галицький кореспондент” анонсував, що у новому сезоні  “Інспектор.Міста”, на телеканалі 1+1, Володимир Остапчук покаже прикарпатське містечко Калуш.

  Прем’єра виходу зйомок у ефір відбулася сьогодні, 4 грудня 2018 року.  Спочатку він проінспектував калуську лікарню, а також місцеву піцерію. Після цього знімальна група завітала в спортивно-оздоровчий комплекс.

  Таємні агенти влаштували там декілька провокацій. Спочатку, двоє з них вдавали в басейні закохану пару. Хлопець робив очевидні спроби втопити дівчину, але рятувальники проігнорували небезпечну ситуацію.

  Поспілкувавшись з відвідувачами, журналісти з’ясували, що їм тут зручно, тому вирішили перевірили якість води. Всі показники були в межах норми, тобто купатися в калуських басейнах – безпечно. Спробу Остапчука поплавати без шапочки й в сухих шортах спочатку не врахували, але потім таки зробили журналісту зауваження.

  У спортзалі знімальна група влаштувала чергову провокацію, де таємний агент нібито не міг впоратися зі штангою, але йому так і не допомогли. Інспектор зробив зауваження, але похвалив за дезинфектори.

  Остапчук завітав також у соляну кімнату, але враховуючи всі плюси та мінуси, вирішив не залишати закладу жодної нагороди.

 • Проте, знімальна група повернулася до Калуша через місяць і повторно провела провокацію. Після неї інспектор таки вручив спортивно-оздоровчому комплексу звання “Гордість міста”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!