Рівень життя в Україні росте дуже повільно, – Порошенко

 • Сьогодні, 4 грудня, в Івано-Франківськ приїхав Президент України Петро Порошенко.

  Він виступив перед політиками, чиновниками та громадськими діячами Прикарпаття, похвалившись успіхами в сфері міжнародної політики та розкритикувавши темпи реформ.

  “Рівень життя в Україні росте дуже повільно. І часто це ще й нерівномірно по соціальних щаблях. А ще хочу сказати, що я незадоволений темпами реформ – все могло б йти швидше. Але треба розуміти, що зараз проводяться реформи, спрямовані на майбутнє, і їх наслідки буде помітно згодом”, – сказав Петро Порошенко.

  Причиною незадовільного темпу реформ в Україні Порошенко лаконічно назвав “спротив, який чиниться”. Він також розкритикував неефективне самоврядування, навівши у приклад ситуацію в Смілі, коли люди кілька днів були без тепла.

  “Якщо президент повинен приїжджати в кожне місто і вирішувати елементарні проблеми з теплом і опаленням замість мера цього міста, то навіщо взагалі така влада і такий мер?”, – риторично запитав Порошенко.

  Втім, темпи впровадження реформи децентралізації на Івано-Франківщині президент похвалив.

  У вас вже є 30 об’єднаних громад із 59 запланованих, правильно?”, – сказав Порошенко.

 • Представники Центру розвитку місцевого самоврядування на це відповіли, що до кінця грудня їх повинно бути 30, але наразі де-факто є 26.

  “Якщо президент сказав, що є 30 громад, значить, їх є 30!”, – пожартував у відповідь Петро Порошенко.

  Нагадаємо, «Президент їхатиме в Гуту, а дорога небезпечна», – Піцуряк про богородчанські дороги 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!