25 тонн кисню щодня: лікарні Прикарпаття переповнені хворими на COVID-19

 • Сьогодні, 4 листопада, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбувся брифінг щодо захворюваності прикарпатців на COVID-19 та проведення вакцинації.

  Брифінг відбувся за участі голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, керівника Департаменту охорони здоров‘я Ігоря Дмитренка та головного санітарного лікаря Руслана Савчука.

  “У нас надзвичайно складна ситуація з госпіталізаціями. Кількість хворих росте антирекордними темпами. За минулу добу від коронавірусу померло 23 прикарпатці. Мережа лікарень працює цілодобово, і я хочу подякувати всім лікарям, які зараз працюють”, – сказав Ігор Дмитренко.

  До теми: антирекорд – 20 прикарпатців померли від коронавірусу за минулу добу

  Він зазначив, що в області вже провели 491 тисячу щеплень обома дозами вакцини. А за минулу добу вакцинувалося 10 747 прикарпатців. Також Дмитренко закликав людей продовжувати дотримуватися карантинних заходів.

 • “Щодоби ми витрачаємо до 25 тонн рідкого кисню. Не треба лягати під ШВЛ – краще вакцинуйтеся і уникніть цього. На стаціонарному лікуванні перебуває більше тисячі людей зараз. Складність ситуації є великою”, – додав Ігор Дмитренко.

  Читайте також: На Франківщину для хворих на COVID-19 привезли додатково 8 тонн кисню

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!