Руслан Марцінків: Івано-Франківськ має велику місію(відео)

 • 23 серпня з нагоди 30-річчя Незалежності України в Івано-Франківську провели урочисту сесію міської ради.

  На сесії присутні депутати не лише цього скликання, а й попередніх років, міські голови Івано-Франківська, військовослужбовці, почесні громадяни міста, духовенство.

  У зал урочисто внесли український прапор.

  Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Руслан Марцінків.

  “Вітаю з Днем українського прапора і Днем відновлення української держави. Хочу подякувати всім, хто за ці 30 років доклав зусиль, щоб Україна відбулася і була збережена… Найбільша цінність для нас, що ми зробили за ці 30 років – це те, що зберегли українську державу. Ми її не завжди оцінюємо, як належне, але вона була, є і буде. 30 років – це ціле покоління”, – наголосив міський голова.

  Очільник міста відзначив, що Івано-Франківськ завжди був локомотивом змін у нашій державі.

  “Франківськ має велику місію – бути хрестоносцем, бо це християнське місто. Можливо, це комусь не подобається. Але це місія міста, місія Галичини – нести нашу християнську ідею… Саме Івано-Франківськ – це українське місто”, – відзначив мер.

 • Опісля відзнаками міського голови нагородили учасників бойових дій. Також вшанували хвилиною мовчання героїв, які віддали життя за незалежність.

  “Для українця найбільше свято – день відновлення української державності. Чому я так кажу? Бо ми не повинні відкинути покоління, які проголошували Українську Народну Республіку, Західно-Українську Народну Республіку, Акт про відновлення Української державності. У цей день будьмо єдині, не шукаймо ганджі одне в одному, а шукаймо позитив, аби будувати державу і буди прикладом для України в державотворенні”, – додав Руслан Марцінків.

  Читайте також:  В Івано-Франківську урочисто підняли державний прапор (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!