300 робочих місць: в Івано-Франківську тепер робитимуть мідний кабель

 • В Івано-Франківськ за програмою релокації бізнесу частково перемістив свої виробничі потужності Запорізький завод кольорових металів. Тут планує сконцентрувати свою роботу на виробництві мідного кабелю, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на “Оперативні новини“.

  Вже понад 30 років завод працює на ринку кабельно-провідникової продукції. Досвід, сучасне обладнання та налагоджена логістика дозволили підприємству стати експортером №1 в Україні по мідному кабелю.

  Павло Черноус, керівник проекту та начальник виробничо-технічного управління розповідає, що близько 80% продукції експортується до країн Євросоюзу.

  З вересня планують запустити додаткове обладнання, щоб збільшити обсяги виробництва. А з наступного року хочуть виготовляти щомісяця понад 500 тон готової продукції.

  «У нас найсучасніше в Україні підприємство з сучасним обладнанням європейських виробників. Це обладнання входить у топ світових лідерів виробництва кабельно-провідникової продукції. У серпні плануємо виготовити 100 тон готової продукції. Все це піде на експорт», – розповідає заступник начальника управління експлуатації Олександр.

  Начальник управління праці Івано-Франківської міської ради Наталія Дмитраш пишається цією релокацією, тому що підприємство досить велике.

  «Їхня продукція йде на експорт. На даний час підприємство в пошуку працівників, як і кожне, котре релокується і шукає кваліфікованих спеціалістів робітничих професій. Можна звертатись у центр зайнятості, а там скерують на співбесіду», – розповідає Наталія Дмитраш.

 • Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків додає, що його тішить, що таке потужне виробництво працює і планує розширення, адже буде ще більше станків.

  “Це щонайменше 300 робочих місць та податки. Основне, що це виробництво, розвиток, рух. Зі свого боку ми вітаємо будь-яке підприємство, яке переїжджає до Івано-Франківська”.

  Читайте також, що Уряд анонсує фінансування ветеранського підприємництва: кошти зможуть отримати не тільки військовослужбовці, а і їх родини.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!