В Україні відновили понад 40% основних доріг

 • За два роки реалізації інфраструктурної програми «Велике будівництво» в Україні відремонтували та збудували вже понад 14 000 км основних доріг.

  Про це під час Форуму «Велике будівництво: Дороги та мости» повідомив ініціатор програми Президент Володимир Зеленський, йдеться на сайті Івано-Франківської ОДА.

  «Конституція України гарантує свободу пересування. Але це право насправді роками фактично обмежувалося. Відновити дороги, побудувати мости – це було наше завдання», – розповів Зеленський про мету «Великого будівництва».

  На сьогодні відновили вже 14 000 км доріг, що перевищує 40% усієї основної транспортної мережі країни.

  Також відремонтували та збудували понад 500 мостів та мостових переходів.

  Наступного року, за словами президента, розпочнеться масштабна програма модернізації пунктів пропуску на прикордонних переходах. Також незабаром розпочнеться будівництво ще одного великого об’єкта – Київської обхідної дороги. Наразі вже відбувається вибір підрядника.

  Успіх програми “Велике будівництво”, за словами Зеленського, найбільш наочно ілюструють соціологічні опитування. Кожен третій українець назвав «Велике будівництво» у числі найбільш видатних подій року, що минає, а понад 60% відзначили позитивні зміни за рахунок реалізації програми.

  Читайте також: в Україні відновили понад 40% основних доріг

  Фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!