«Ad Libitum»: Богдан Томенчук презентував у Франківську поетичну збірку (фото)

 • Прикарпатський письменник Богдан Томенчук видав чергову збірку поезій «Ad Libitum».

  А сьогодні, 14 вересня, у внутрішньому дворику Івано-Франківського національного медичного університету відбулась презентація віршів.

  Ольга Деркачова, письменниця і модераторка заходу розповідає, що автор є дуже самокритичним.

  «Якщо він бачить, що з текстом щось не те, то він не потрапляє до книги, де немає слабких речей, є лише сильні. І особливість така, що кожен читач знайде щось до вподоби, а поезії настільки різні, що вражають», – говорить Ольга Деркачова.

  Сам автор поділився історією написання збірки.

  «Це фактично щоденник одного часового періоду, якого саме – нехай буде у секреті. Це книжка віршів над ними ніхто не працював і не редагував – це принцип. Таке як народилось, таке і вийшло в книзі. Вірші – то автентичність», – говорить Богдан.

  Письменник характеризує книгу такими словами: Не забуваймо, люди, що ми люди.

  «Я не рахував скільки віршів там і яка то книга по рахунку, а в ній йдеться про нас з вами», – додає Томенчук.

  Автор зізнається, що не знає, звідки черпає натхнення. Буває таке, що прокинувся вночі і написав вірш. Він ніколи не вимучує вірш із себе, а пише з легкістю.

  За словами автора, книга писалась дуже задовго до подій, які відбуваються зараз.

  Богдан Томенчук під час презентації згадав і хвилиною пам’яті вшанував Володимира Макарова, який був президентом клубу «Що?» «Де?» «Коли?» Івано-Франківщини, а також – капітаном збірної команди ерудитів України і загалом багатосторонньо розвиненою, талановитою особистістю.

  Довідково: Богдан Томенчук – письменник з Ценяви, що на Коломийщині. За освітою – математик, за біографією – освітянин, управлінець. Видав до десятка книжок, серед яких «Німі громи», «На паперті душі» та інші.

  До теми: “Пальто британської королеви”: Ольга Деркачова презентувала нову книгу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!