“Пальто британської королеви”: Ольга Деркачова презентувала нову книгу

 • Письменниця з Івано-Франківська Ольга Деркачова презентувала свою книгу “Пальто британської королеви”.

  Презентація нової збірки оповідань відбулася сьогодні, 8 вересня, в Палаці Потоцьких, інформує “Галицький кореспондент”.

  Оповідання для книги писалися впродовж п’яти-шести років.

  “Тут різні історії, різних людей, здебільшого це персонажки. Героїні, які почуваються самотніми, не розуміють, чи з ними щось не так чи зі світом, але в кінці все стає добре. Книга про те, як зберегти любов і як важливо вміти пробачати і приймати речі такими, як вони є, якщо ти не можеш їх змінити. Ми знаємо, що в Україні триває війна, і тут описується війна не з гарячих точок, а та, як її сприймають ті, хто чекає тих, хто повинен повернутися”, – ділиться письменниця.

  Ольга Деркачова розповідає, що назва книги не пов’язана з тим, що вона отримала листа від королеви Єлизавети. Просто в книзі є однойменне оповідання. А лист-співчуття з приводу смерті її чоловіка Ольга написала ще у квітні.

  “У неї природний неоціненний дар писати твори від художньої літератури до наукової, тієї, яка необхідна школі. Щодо книги, то можу сказати, що значну частину тих речей я читав поза збіркою. Деркачова це, в першу чергу, стиль. У неї змістовна проза, у кінцевому підсумку зміст виходить про людину й людську душу. У пані Ольги красиво виходить описувати її роздуми, і це не можеш читати без сліз”, — говорить Богдан Томенчук, поет і освітянин, відвідувач презентації.

  Під час заходу Ольга Деркачова не лише презентувала книгу, але й зачитала одне з оповідань — “Пальто британської королеви”.

  Читайте також: Історія у доступній формі: у Франківську презентували книгу про Євгена Коновальця

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!