Африканця, який вчасно не покинув Україну, депортують із Прикарпаття

 • Міграційники Івано-Франківської області у взаємодії з працівниками УСБУ задокументували факт незаконного перебування в Україні 29-річного громадянина Республіки Судан.

  Свого часу іноземець прибув до нашої країни для навчання в одному з івано-франківських вишів. Надалі молодий чоловік вирішив не повертатися на африканський континент. Коли ж його зобов’язали таки повернутися додому, суданець звернувся до територіального органу міграційної служби за захистом в Україні і з проханням визнати його біженцем.

  Утім, за результатами проведення певних перевірок, а також співбесіди з заявником, що необхідно для оцінки всіх документів та матеріалів, справжності наданої інформації, громадянину Судану  офіційно повідомили про відмову у визнанні біженцем. Попри це іноземець не виконав вимогу покинути територію України.

  З огляду на таке, УДМС в Івано-Франківській області звернулося до суду з позовною заявою про застосування щодо африканця порядку примусового видворення з України. Суд повністю задовольнив вимоги міграційної служби.

  Отже, на сьогодні громадянина Судану згідно з вердиктом суду допровадили до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців, а після відповідних процедур працівники міграційної служби забезпечать повне виконання судового рішення.

 • У цьому році на території Івано-Франківської області виявили понад 180 порушників міграційного законодавства, переважна більшість яких порушили правила перебування або ж опинилися на нелегальному становищі в Україні. Зокрема, міграційною службою виявлено 69 неврегульованих мігрантів. Кожному другому з іноземців-правопорушників офіційно повідомили про заборону на певний термін відвідувати Україну.

  До теми: На Прикарпатті спіймали 15 іноземців-порушників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!