Андрія Ейдера виписали з російського СІЗО з вірусом гепатиту В і С

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв”, що координатор команди захисту Микола Полозов військовополонених українських моряків  інформував, що є серйозні підозри, що пораненого військовополоненого Андрія Ейдера заразили в медсанчастині СІЗО “Матроська тиша” гепатитом В.

Сьогодні, 4 лютого, інформація підтвердилася – утримуваного в Росії наймолодшого українського військового моряка Андрія Ейдера виписали з СІЗО «Матросская тишина» з вірусом гепатиту В і С, пише День.

Дані про це, від адвоката Олександри Маркової, Микола Полозов розмістив у мережі “Фейсбук”:

«Андрій (Ейдер, – ред.) приніс епікриз, який йому видали під час відправлення з «Матросской тишины». Далі просто цитата: «Anti-HCV (вірус гепатиту С, – ред.) – позитивний від 20.11.2018 року, HBsAg (гепатит В, – ред.) позитивний від 20.11.2018 року», – повідомляє Маркова.

Вона робить акцент на тому, що проставлена ​​дата до захоплення в полон українських моряків, коли аналізи в них у російському СІЗО ніяк не могли взяти. Крім того, раніше російським слідством надавалися довідки, в яких не йшлося про зараження гепатитом. Ця інформація з’явилася лише під час переведення з «Матросской тишины» в «Лефортово».

«Сьогодні в Андрія повторно взяли аналіз крові. Подивимося, які результати будуть цього разу. Сподіваюся, що лікарі в Лефортово будуть більш адекватними», – резюмує адвокат.

Нагадаємо, Лефортовський суд Москви продовжив термін тримання під вартою українським морякам до 24 квітня 2019

Читайте також: Прикарпатські школярі написали листи моряку Андрію Ейдеру

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!