Атовець Чайковський через суд просить Міхальця відшкодувати шкоду

 • Сьогодні, 22 травня, в Івано-Франківському міському суді розпочалося підготовче засідання у справі керівника патрульної поліції міста Дмитра Міхальця.

  Нагадаємо, ветеран АТО порушив правила дорожнього руху, однак побачив у постанові патрульних помилку й вирішив з’ясувати цей момент з керівником поліції. Між чоловіками виник конфлікт.

  Чайковський стверджує, що Міхалець кинув його на підлогу, а очільник патрульної поліції стверджує, що тільки зловив за руку. В Івано-Франківському міському суді справу вже почав розглядати суддя Попович, але через те, що в нього закінчились суддівські повноваження, справу тепер розглядатиме суддя Лазарів.

  Оскільки у судовій справі змінився суддя, розгляд почався заново. Відтак суд вдруге досліджуватиме всі докази та допитає всіх свідків. Потерпілий Чайковський подав цивільний позов, в якому просить відшкодувати завдану  шкоду.

  Дмитро Міхалець з представником просять час на ознайомлення з позовом, відтак продовження судового розгляду відбудеться 5 липня о 10 годині.

  Нагадаємо, Я хочу, щоб людина вибачилася. Більше у мене немає претензій, – атовець Чайковський про сутичку з Міхальцем

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!