Я хочу, щоб людина вибачилася. Більше у мене немає претензій, – атовець Чайковський про сутичку з Міхальцем

 • В Івано-Франківському міському суді триває судовий розгляд у справі керівника патрульної поліції Дмитра Міхальця та атовця Івана Чайковського.

  Нагадаємо, ветеран АТО порушив правила дорожнього руху, однак побачив у постанові патрульних помилку й вирішив з’ясувати цей момент з керівником поліції.  Між чоловіками виник конфлікт. Чайковський стверджує, що Міхалець кинув його на підлогу, а очільник патрульної поліції каже, що тільки зловив за руку.

  Дмитру Міхальцю інкримінують перевищення влади або службових повноважень.

  Суд обрав до нього запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання прибувати в суд на кожну вимогу та не відсторонив його від виконання службових обов’язків.

  Минулого разу судове засідання перенесли. Втім, сьогодні, 20 лютого, розгляд справи продовжується. Розглядає справу суддя Попович.

  Судове засідання починається з допиту потерпілого Чайковського. Потерпілий розповідає, працювали з Міхальцем в одному приміщенні.

  “6 вересня я зустрів Міхальця на сходах у приміщенні патрульної поліції і розповів, що на мене склали постанову. Зайшовши до нього в кабінет, до нас прийшла патрульна Ірина Зелінська. Вона розповіла, що я не надавав документи та тікав з місця події. Втім, я пояснив Міхальцю, що документи надав і пояснив, розмітка на дорозі стара. Знак старий і не відповідає правилам дорожнього руху. Я попросив обмежитись попередженням, сівши в автомобіль, показав з машини права. Пояснював, що в пенсійний фонд зайшов на хвилинку.

  Ні інспектор, ні Міхалець самі не знали, що це за знак. Потім Міхалець почав кричати і виганяти з кабінету. Очільник поліції кинув мене між кріслами. В мене випали папери з рук. Інспектори допомогли мені їх зібрати і я пішов”, – дає показання потерпілий.

 • Чайковський додає, він інвалід війни другої групи та пройшов Іловайський котел.

  Зі слів потерпілого, Міхалець схопив його саме за травмовану руку.

  “Так, я порушив. Але покарання могло обійтись попередженням”, – переконує Чайковський. Прокурор запитує, чи кидав потерпілий у Міхальця посвідчення. Потерпілий підтвердив, що кинув, але тільки на стіл.

  “Потім Міхалець схопив мене за руку нижче ліктя і потягнув на себе. Від цього я впав у кабінеті. Я виривався, тож не знаю, чи Міхалець умисно чи з необережності це зробив. Я пояснював, що мене не треба виводити, вийду сам. В результаті падіння я не отримав травм. Я не можу уявити, щоб начальник поліції так поводився!”,- запевняє Чайковський.
  “Всі знають, я хочу, щоб людина вибачилася. Більше у мене немає претензій”,- підсумував потерпілий.

  Судово-медична експертиза показала синці на руках. “Я був знервований і у мене були головні болі”, – розповів Чайковський. 
  Також сьогодні мали заслухати свідка, який спочатку прибув у суд, втім, на засіданні він так і не з’явився. Через неможливість заслухати свідка судове засідання відклали до 15 березня 9.00.

  16830285_712013698981466_678455711_n

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!