Автобусна та театралізована: для гостей Франківська знову проводитимуть екскурсії

 • Сьогодні, 28 квітня, в Івано-Франківську анонсували проведення ще одного сезону безкоштовних екскурсій.

  З 9 травня розпочинається ІХ-ий сезон щонедільних безкоштовних екскурсій містом. Цьогоріч проєкт спільно організовують Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА.

  «Вперше цього року ми проведемо автобусну екскурсію, буде також театралізована екскурсія, на «Промприлад. Реновація», проведемо екскурсію закуліссям драмтеатру імені Івана Франка. Будуть також екскурсії польською та англійською мовами», – каже Віталій Передерко, начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА.

  Він додає, що минулого року через посилений карантин, екскурсії не проводили, а зараз відновили. Організатори кажуть, що проведення екскурсій буде з дотриманням карантинних вимог, а також закликають учасників дотримуватись правил карантину.

  Екскурсії можуть відвідати усі бажаючі щонеділі о 12:00. Збір біля входу в краєзнавчий музей. Однак, на певні екскурсії варто зареєструватись зазделегідь на сторінках Facebook: IF Tourism Office та Visit.frankivsk.

  Читайте також: Франківців запрошують на квести та екскурсії містом із додатком WalQLike

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!